Чому ми так живемо? Ставлю це питання собі кожен Божий день.

Чому ми так живемо
Чому ми ходимо по брудних вулицях, чому їздимо не по автомобільних шляхах, а незрозуміло по чому, чому в нашій країні продукти харчування, одяг, послуги, пальне – коштують більше ніж у розвинутих країнах світу, чому за квиток на потяг у нашій «неньці-Україні» потрібно «віддати» значну частину своєї жебрацької зарплатні, чому родини чиновників живуть не в Україні, а за її межами? Чому українці виїжджають за кордон у пошуках кращої долі? Чому?…

Цей список можна продовжувати безкінечно.

На мою думку, відповідь криється у правдивому (на жаль) вислові М.Грушевського, про те, що «Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна»…
Закони України та діюча система влади створювались не один десяток літ. На жаль ця система дає можливість приходити до влади виключно людям не зовсім порядним як за своїми людськими, так і за професійними якостями.

Відсутність моралі, юридичної і політичної відповідальності дозволяє чиновникам безкарно грабувати нас, знущатися з народу, необґрунтовано (практично зі стелі) підвищувати тарифи та робити все те, що ми бачимо протягом 25 років кожного дня.

Система влади побудована таким чином, що пересічний громадянин – порядна людина не є господарем на своїй землі, у своєму селі, місті чи містечку тому, що до владних кабінетів потрапляють тільки ретельно перевірені, контрольовані люди системи великого чиновника.

Статті Конституції України захищають наші народні права тільки формально, вони не наповнені змістом. Закони України захищають в повному обсязі тільки права великого чиновника. «Друзям – все, ворогам – Закон». Так хто ж вороги для цієї системи?

Стверджую – ми народ, котрий знає, що таке праця; котрий знає, що таке приниження чиновників і є головним ворогом існуючої гнилої системи влади. Система робитиме все, аби знищити нас, знищити нашу народну волю. Система буде захищати себе і битися на смерть за своє цинічне і підле існування. Але ніщо і ніхто не може протистояти волі народу.

Більшої сили, аніж наш дух і воля просто не існує.

Кожен громадянин, якому не байдуже життя в Україні — повинен для себе зараз і остаточно вирішити — чи хоче він щодня ставити собі питання чому все так погано?
Чи стати на шлях спротиву і протесту системі владних чиновників, обʼєднатися та прийти до влади, щоб будувати сучасну країну з ринковою економікою, соціальною захищеністю, суспільство рівних можливостей, щоб ми українці обирали тих, хто буде нас захищати, хто буде нас судити, хто буде рахувати наші голоси, хто буде нами керувати, хто реалізує намір фінансової самодостатності кожної області України.

Я для себе вирішив – йду цим важким тернистим шляхом заради батьків, заради своїх — ще не народжених дітей. Докладу всіх зусиль для побудови народної системи влади. Це мій поклик серця. Це гарантовано мені 5 статтею Конституції України. Владу народу !

Петро Крамаров,
Миргород, Полтавська область