Хто Спаситель для України?

Жовтень 2016р.

Двадцять п’ять років ми чекаємо, хто стане Спасителем України?

Обирали Президентів, Верховну Раду –  вірили, що вони вирішать наші всі питання: створять робочі місця, запровадять єдиний закон для всіх . Якщо взяти перелік обіцянок тих, хто був і є при владі,то ми вже повинні жити краще за всіх у Світі. Вони нам не збрехали! Люди при владі, дійсно жили і живуть багато і щасливо, судячи з так-званих декларацій про доходи.

Мільйонні та мільярдні статки в доларах США.  У народу тільки злидні і жодних шансів мати можливість не думати щодня – як прогодувати себе та своїх дітей.  Останній раз обрали Президента… Думали – Спаситель. Багатий, розумний, молодий. Ми тільки і мріяли про такого. Того, хто наведе лад в країні і вирішить всі наші насущні питання. Думали, що він, як чесна Людина скаже :

“Шановні українці, попередні влади грабували людей, забирали у людей землю, заводи, фабрики і надра шляхом політичного шахрайства. Будучи при всіх  владних урядах,  теж брав участь в цьому грабунку. Визнаю та каюсь. Так була створена система управління,  інакше неможливо було робити. Тому сьогодні – я віддам те, що повинен зробити кожен великий бізнесмен – сплатити 20 % відсотків із своїх всіх статків в державний бюджет. І це буде правильно, чесно і демократично”.

Але, на жаль – такого не сталося і не станеться, кого б ми не обирали  Президентом. Отримавши головну посаду в країні – людині рве кришу. Не просто рве, а зносить. Оскільки   Президент, то тільки він і його команда повинні бути найбагатшими і всі мусять підкоритися і виконувати їх вказівки . Хто не підкорився – ворог України. Так створені Закони. Вони, на жаль, писалися і пишуться не для людей, а для тих, хто при владі – щоб  довше керувати нами. Переможець отримує все!

Добре, отримали перемогу і в чергове зуміли обдурити людей. Почніть, працювати для рядових українців! Ні -починають стягувати з людей останнє – приймають такі Закони, що дихати скоро зможемо тільки з дозволу влади, нищити людей з іншою думкою. Роблять це методично і цинічно різними методами!

А хто виграє від такої боротьби? Народ України – ні! Виграють іноземні держави, котрі придивляються, що можна за копійки або взагалі на дурняка  отримати на українській землі. Сьогоднішня Влада з цим завданням гарно справляється. Влада, яку ми згідно Закону обрали. Не іноземці обрали, а ми – народ України. Ми  постійно чекаємо і шукаємо, хто за нас вирішить всі життєві питання: нагодує, побудує, відремонтує, обігріє і буде піклуватись про нас. Слухаючі медові промови – ми думаємо – ну все, ось ця Людина, котра буде піклуватись про народне життя. Обираємо. А в результаті, ті, хто при  владі – піклуються тільки про себе.

Підвищують собі заробітні плати, будують для себе і своїх родин нові   будинки, купують  розкішні автомобілі і формують для свого близького оточення світське життя. А тут, знову – народ зі своїми вимогами, заважає спокійно жити. В мене таке складається враження, що хтось обрахував оптимальну кількість українців, яка повинна залишитись для обслуговування еліти багатих людей і тих іноземців, яким гарантували продаж нашої землі. Діюча влада послідовно втілює цей план в життя.  Так хто ж врятує Україну від знищення? Хто Спаситель?

Тільки ми самі, кожен з нас. Коли обираємо своїх представників у владу, нам назавжди потрібно відмовитись від таких слів – “Що ви нам дасте? Що ви нам зробите? Хто нас захистить?  Ми всі ці слова знаємо з Вами.”

Найближчим часом вибори. Досить  наступати на граблі. Вибір нам потрібно робити виважено, не зважаючи на штучну створену бідність – обирати людей не за обіцянки, не за програми поділити і знищити.

Нам потрібна політична сила, яка передасть гроші і  владу в обласні ради – впровадить новий механізм державності без інституту Президента. Саме головне – без облич, котрі намуляли нам очі через телевізор протягом десятиліть.

Вибір нашого життя – за нами. Бути кріпаками, чи господарями на своїй землі!

Віталій Грушевський